Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valódi pénzben az interneten?

Valódi pénzben az interneten?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy van egy Samsumg Galaxy S plus típusú telefonom és, hogy tudnátok-e rá olyan app-ot mondani vagy ahonnan lelehet tölteni, ahol valódi pénzel tudok pókerezni pl a pokerstars-on vagy máshol, és/vagy feltudom adni a tippmixem is a telefonról.

Léteznek ilyen appok egyáltalán vagy én nem találom?

Köszönöm.



2012. szept. 23. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.. Pokerstars-t lehet rakni Androidra ;D írd be a keresőbe hogy Pokerstars..xd ;DDD
2012. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt megtaláltam de ott csak játékpénzben lehet játszani.

Én meg szeretnék telefonon is valódi pénzel játszani.

2012. szept. 24. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet valódi pénzben játszani star-on, de ha nem megy nézd meg a bwin vagy a ladbrokes appjait
2012. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát,ha elfogadsz egy tanácsot, ne telefonról akarj pénzben játszani. Én is szoktam pókerezni, de elég idegesítő már játékpénzes asztalon is, ha hirtelen lefagy az app, vagy megszakad a kapcsolat és mondjuk elbukod azt a kört.
2012. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!