Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Biszex/leszbi/meleg bulizó...

Biszex/leszbi/meleg bulizó fiatalok, ti hol buliztok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én elakarok menni buliba(techno), de ilyen beállítottságúakkal, én bi vagyok 17/L, csak én nem ismerek ilyeneket itt Pest környékén, jó lenne ha lennének ilyen barátaim :)

2012. szept. 24. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Írjatok!!!
2012. szept. 24. 19:20
 2/9 Zsazsa92 válasza:
Underground,living room,meg van egy xsknó kávézó meg ilyenek,inrerneten ha beütöd tuti h találsz egy csomót.ilyen még pl asszem a lift,én is kezdő vok etéren,de energiám sem tudom h meddg lesz rám,mer nem egyszerü dolog
2012. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a helyeket, előbb ilyen emberek érdekelnének akikkel elmehetnék, barátok...:D
2012. szept. 25. 14:53
 4/9 anonim válasza:

Én is elmennék egy ilyen buliba, de 17 vagyok és nen tudom,melyik korhatáros... Meg nekem sincs kivel, ha gondolod,írj egy privit. :)

17/l

2012. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én is elnéznék már egyszer egy ilyen helyre, de egyedül én sem szívesen megyek, legalábbis először tuti :). Írhatsz nekem is :)


19/L

2012. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ugyan ott ahol a heterok, pl livingrumba meg ilyenek, bar techno meg minimal nem annyira en mufajom, inkabb electro dnb dubstep meg koncertek minden mennyisegben :)

17/f

2012. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
am ti lanyok barhova mehettek, mert titeket meg szexinek is tartanak.. :)
2012. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Underground a legjobb :)) ott 80%-ban csak hozzánk hasonló beállítottságú emberkék vannak :)

Nekem írhat bárki aki szeretne bulizni, és lejönne Underba, összehozhatunk egy nagy csapatos bulit is akár :'DDD egyeztetünk és annyi :)

Pest környéki vagyok énis amúgy :) 18/L

2012. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Engem már elhívtál, ugye? :P

22/ meleg

2012. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!