Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit szoltok hozza h bezar a...

Mit szoltok hozza h bezar a Vidampark?

Figyelt kérdés
En meg nem is voltam, es nemtudom h ezekutan lesz e meg ra lehetosegem.. :(
2012. szept. 29. 23:49
 1/7 anonim válasza:
én voltam pár éve. azóta biztos sokminden változott de nekem nagyon tetszett. sajnálom azért h lehet hogy vége.
2012. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hullámvasút faszerkezetét évek óta elnézve, a válasz a kérdésedre: Megnyugtat, hogy bezárják.
2012. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig pont a faszerkezetes hullámvasutat tartják meg. Egyébként nagyon biztonságos, nem is rémlik hogy volt-e baleset miatta. A vidámparkot annak idején a régi nagy állatkert területéből csinálták. Én gyerekként voltam a kis vidámparkban és amikor nagyobb lettem a nagy vidámparkban is. Nagyon sokszor voltam a hullámvasúton is. Jó pár évvel ezelőtt nem messze a hullámvasúttól volt fémből szerkesztett vasút is. (már nem rémlik a neve) Na ott volt baleset amikor ketten is kiestek. Le is szerelték.

Már évek óta nem voltam a vidámparkban, mert elég drágának tartottam akkor, és már nem volt olyan nagy élmény, unalmassá vált. Így nem is bánom, hogy az állatkert vissza kapja a régen elvett területeit, és nagyobb helye lesz. Az állatkertbe mindig örömmel megyek még most is.

2012. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a vidámpark elavult, és pénznyelő.

Ha lesz másik, az biztos a mai kornak megfelelő lesz.

2012. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen volt, egyszer kizuhant belőle valaki. Elég régen történt.
2012. szept. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az nem a hullámvasút volt, hanem a Ciklon (az már rég nem is működik). Egyébként tényleg elavult a legtöbb játék, nagyon ráférne egy alapos felújítás, játékcsere, de gondolom, egy vagyonba kerülne.:(((
2012. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez valami elképesztően szimbolikus történés - az ország helyzetét figyelembe véve. Egy Depi-Parknak nyilván sokkal nagyobb forgalma lenne...:(
2012. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!