Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kapom meg a pénz, a...

Hogy kapom meg a pénz, a YouTube-ra eltöltött videóimért?

Figyelt kérdés
Hallottam valakitől, hogy pénzt kapok azért, ha videót teszek fel a netre, vagyis a youtube-ra. Csak nem tudom, hogy ez a pénz hová érkezik.Mivel kiskorú vagyok saját bankszámlám és ilyesmim nincs, tehát oda nem jöhet. Ha valaki tud ebben segíteni az szóljon mihamarabb, mert fontos lenne.

2012. szept. 30. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
hát ez nem így megy barátom hogy csak feltöltöd és kapod a pénzt..akkor mindenki ezt csinálná.
2012. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
akkor hogyan kell??
2012. szept. 30. 22:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorúként kizárnak a rendszerből, úgyhogy kapásból rád nem vonatkozik még semmi.


A partner programba jogilag szabályos profil szükséges, és jogilag szabályos tartalommal kell rendelkeznie. Ha szabályt sértesz a videóid tartalmával vagy a viselkedéseddel akkor már ki is vagy zárva. Ezen kívül bizonyos mennyiségű feliratkozóval és nézettséggel kell rendelkezned, rendszeresen kell kizárólag saját készítésű és saját tartalommal rendelkező videókat megosztanod.


A másik bevételszerzési lehetőség az Adsense program. Szintén szabályos és "büntetlen" előéletű profil kell hozzá, a videókat telepakolják reklámmal, és ha azokat megnézik akkor pár ezer nézettség után kapsz pár forintot.


Mindkét esetben online számlára kapod a pénzt, és 18 éven felülinek kell lenned hogy jogosult legyél a részvételre.

2012. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát az nem jó:( és valahogy máshogyan hogyan tudok szerezni? mien( lehetőleg illegális) formában?
2012. szept. 30. 22:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkával, mint a legtöbb becsületes ember.
2012. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
illegálisan sok lehetőség van.:D
2012. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ez világos :D csak ugye jönnek az ünnepek, és illene valami apróságot venni egy- két embernek és egy fityingem sincs :( és mivel még nem vagyok 18 munkára nem mehetek..mik azok a dolgok (lehetőleg illegális) amivel én is könnyen szerezhetek pénzt?? lészi segítsen valaki
2012. okt. 1. 21:08
 8/17 Mátyás3 ***** válasza:
100%
lehetőleg illegális formában :D, ez tetszik.
2012. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kösz :D de ezzel nemsokra megyek :(
2012. okt. 2. 17:46
 10/17 A kérdező kommentje:
sajnaa ://
2012. okt. 2. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!