Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történik a vidámparkos...

Mi történik a vidámparkos gépekkel, ha áramkimaradás van? Ugye nem zuhannak le működés közben vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

(Németországban láttam ilyet! Na nem áramkimaradás, csak egy gépnél volt hiba. Megállt és úgy maradt... :-) Amíg el nem hárították a problémát.

Hát ez egy olyan gép volt, amin körben ülnek az emberek, és egy oszlopon felemelkedik nagyon magasba, majd fordul jobbra, fordul balra, aztán pedig szabadeséssel leesik. egy ilyen gép állt meg, és majdnem a tetején voltak épp.. vísítottak rendesen. :-) A vidámparkban is van hasonló gép, de az csak pici.)

2012. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy olyan helyen mint a vidámpark van áramfejlesztő vagy vmi ami áthidalja az ideiglenes áramkimaradást
2012. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is eszembe jutott, hogy talán van tartalék áram, de vajon azoknál a gépeknél is, amik nem a vidámpark területén vannak, hanem mondjuk fesztiválokon vagy alkalmi rendezvényeken?
2012. okt. 2. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lezuhanni nem fog, legfeljebb megáll és úgy marad.
2012. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a rendezvényes hintáknál is vannak tartalék generátorok.. Azért nem annyira felelőtlenek, hogy emberéletekkel játszanak.. Meghát leis csukhatják őket érte.. Nálunk minden több napos fesztiválon amikor már nincsenek sokan átellenőrzik a gépeket, csavartól csavarig. Lehet, hogy eddig voltak felelőtlen emberek, de szerintem a 2010-es baleset óta már nem nagyon mernek játszani ezzel..
2013. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lemaradtam valamiről? Mi volt 2010-ben?
2013. ápr. 25. 17:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat rosszul emlékeztem.. 2008ban volt.. [link]
2013. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez egész friss, gondoltam belinkelem, végülis témába vág.

[link]


[link]

2013. máj. 12. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát legalább most már tudod mi történik pontosan ha áramszünet van:D
2013. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!