Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Irigy Hónaljmirigy youtube-...

Az Irigy Hónaljmirigy youtube-os videóival mi lett?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom azokat a klippeket, amit a műsorukból csináltak.
2012. okt. 2. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerzői jogi követelés miatt törölhették azokat, ha hirtelen eltűnik az ilyen videók nagy része (vagy akár mind).


Így van ez minden tévéműsorral, amit Youtube-on akarnak terjeszteni. Egy ideig lehet fent vannak, de utána le is törli a rendszer.

2012. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont most akartam róla kérdést kitenni! Akkor nem csak nekem tűnt fel. Pedig évek óta fent voltak! :S :(

off:

Kérdező, Zs-vel kezdődik a keresztneved? Mert én pont egy barátnőmmel fedeztem fel hogy eltűntek a klippek. :D

2012. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, sajnos törölték :(


SkyHawkHun voltam!

2012. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blaiseboy válasza:

A fenébe... Én is kerestem őket. De mi ez a jogi követelés ami miatt eltűntek?

Most honnan nézzem meg a teljes Megafrászt?

2012. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jogi követelés az, hogy tilos más műveit a Youtube-ra feltölteni. Az oldal nem vehet részt ilyen anyagot terjesztésében, mert őket büntetnék meg. Vagy ha az oldal áthárítaná a felelősséget a feltöltőre, akkor neki kellene kártérítési perben felelnie a feltöltésért.
2012. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blaiseboy válasza:
Értem, csak volt hivatalos IHM csatorna is, ill. az IHM honlapján is hivatkoztak egy csomó videóra amik egy ideje szintén nem elérhetők... Érdekes.
2012. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!