Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ingyen/Olcsón jó szórakozási...

Ingyen/Olcsón jó szórakozási lehetőség?

Figyelt kérdés
A fizetésem nagyjából albira, rezsire meg a kajára fut el, de meguntam már a 4 fal között bámulni a lapost. Ajánljatok lécc ingyenes v olcsó lehetőségeket Bp-n, ahol egy (vagy több) huszonéves élvezheti az életet! BÁRMI szóba jöhet, annál több választási lehetőségem van

2012. okt. 7. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan vagyok , pénzem semmi feleségem pénze és enyimis rezsire meg a kajára elég.

Mi azzal szórakozunk hogy netről töltünk le animéket , ingyen :D

Feleségem is nagy fan én is kell ennél több ?:D Pénzunk általában nincs sehova menni , nagy ritkán eltudom vinni vacsorázni ennyi.

2012. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg jó idő volt, kiültünk a Népszigetre.

Szoktak lenni ingyenes kiállítások is, persze ki kell fogni egy olyat, ami érdekel, én pl. most kimentem a Hangfoglalásra. Ingyenes szabadtéri bulik is szoktak lenni - mondjuk ezeknek lassan végük lesz tavaszig. De nézz körül a környékeden lévő művházak programjai között.

2012. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Animét mi is szoktunk nézni, de pont az lenne a probléma, h az összes kikapcsolódásunk nagyjából a lapos mögött van, vagy csak itthon a 4 fal között, ezért gondoltam h valami szabadtéri, csak szimplán csak nem otthoni programot tudna ajánlani valaki, ahol jól éreznénk magunkat, és elmenne pár óra
2012. okt. 9. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Azt el is felejtettem mondani, hogy vannak ingyenes sportpályák, emeletes házaknál régi, beton pingpong asztalok, nem tudom, hogy te hol laksz pontosabban, így nem is tudok ajánlani semmit. Ezek sokszor kicsit lepusztultak, de legalább vannak, és el lehet ütni az időt. De pl. a nyáron az emeletes ház mögötti kisebb beton placcon nem egyszer tollasoztak huszonévesek. Háló nélkül is jól el lehet ütögetni.
2012. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!