Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni ilyen filctoll...

Hol lehet kapni ilyen filctollat? (manga/anime) Szeretnék komolyabban rajzolni.

Figyelt kérdés

Eddig csak fekete-fehér, árnykos rajzokat csináltam, de szeretnék komolyabban belevágódni ebbe a "műfajba".

Szeretnék színes rajzokat készíteni, és arra lennék kíváncsi, hogy ilyen filctollat lehet-e magyarországon kapni, és ha igen hol?

Hasonlók is érdekelnek.

Miskolci vagyok.


2012. okt. 7. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. okt. 7. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Copic markert lehet néhány nagyobb művészellátóban találni, de érdemesebb és olcsóbb ebayről megvenni, úgy is több tízezer egy kezdőkészletet összehozni.

A hasonlók se olcsóbbak annyival, hogy megérjék, hamarabb kifogynak, nincs lehetőség az újratöltésükre, stb.

De ha most ismerkedsz a színekkel, én nem "pazarolnám" ezeket a filceket (biztos ügyes vagy, nem azért mondom, csak tényleg nem egy ócska és könnyű eszköz), szerintem vegyél előbb egy készlet pasztellkrétát (egy 12es 3ezer körül van talán) vagy akvarellceruzát (annak meg elég hasonló a végeredménye, mint a filcnek), olcsóbbak, könnyebben beszerezhetőek, szóval ismerkedésnek szerintem jobb.

Bár persze csak te tudod, mire van kereted, nem lebeszélni akarlak. :)

2012. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia! Én a szülinapomra kaptam 10 db copic ciao marker-t(2x 5db) Nekem bevált, mert szépen fog, és újratölthető:) Én is kezdő rajzolónak számítok nem vagyok profi eddig csak pár dolgot rajzoltam ,mivel azzal a 10 db-bal nem megyek sokra:( Bár karácsonyra kértem még 3 csomagot:) Sajnos a szüleimnek nincs pénze 72 db-osokra:( Neked azt ajánlom hogy próbálj ki esetleg egy olcsóbbat (prismacolor, link lent)az olcsóbb és szerintem jó:) Remélem hasznos volt a válaszom:)

14/L

[link]

2013. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisfélixssj3 válasza:
Én szerintem hasznos kis eszköz. Megéri az árát. Én a fateromtól kaptam névnapomra egy 5+1 est és a +1 az egy ún. copic multiliner volt. Tehát még egy alkoholos tűfilcet is kapsz hozzá. Próbáld ki, rohadt jó! Olyan simán fog, hogy az hihetetlen. Nekem bejött, akkor neked is be fog ;) 13/F
2015. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisfélixssj3 válasza:
Én szerintem hasznos kis eszköz. Megéri az árát. Én a fateromtól kaptam névnapomra egy 5+1 est kaptam és a +1 az egy ún. copic multiliner volt. Tehát még egy alkoholos tűfilcet is kapsz hozzá. Próbáld ki, rohadt jó! Olyan simán fog, hogy az hihetetlen. Nekem bejött, akkor neked is be fog ;) 13/F
2015. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A tűfilc nem alkoholos:D
2015. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!