Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pesti, illetve Pest megyei...

Pesti, illetve Pest megyei leszbikusok, szoktatok eljárni bulizni melegbarát helyekre?

Figyelt kérdés

Ha szoktatok, akkor merrefelé?? :) én is ismerek pár helyet, szoktam lejárni, de szívesen megismernék még további helyeket, illetve emberkéket, akikkel esetleg összehozhatnánk időnként egy hétvégi bulit :D

Tudok egy jó helyet, azok számára is, akik még nem jártak ilyen helyen, de kipróbálnák :) kérdés az, hogy vannak-e olyanok, akiket érdekelne a téma, vagy nem igazán szerettek eljárkálni??


18/L, Pest közeléből



2012. okt. 10. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Országház ? Elég meleg barát ?
2012. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsazsa92 válasza:
Ösztó szokott szervezni itt-ott bulikat,legitobb living roomba voltam,az jó volt,most okt.20.-án undergroundba lesz,oda sajna nem tudok elmenni most,de van egy pár ilyen hely.nem rég egy kávézó szerűségbe voltam,sajna nevère nem emléxem.de nem rossz van ott karaoke is.(oda szokott járni oláh ibolya is) mg valami lift nevezetű buli szokott még asszem lenni.google bizti találni
2012. okt. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de tervezem majd. Meg múltkor voltam a trafóban (először, shame on me), na ott asszem lehetne ismerkedni. Szerintem az ilyen alterebb helyek is alkalmasak, nem feltétlen bulik és bárok a lehetséges helyek, mert az ottani közönség elfogadóbb, és közülünk is többen járnak oda (művészmozik, galériák, Akvárium stb.)
2012. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat :))

Living Room jó hely, Underground is :D

Alterebb helyeken még nem próbáltam, meg elég ritkán is járok (elég pörgős és bulis fajta vagyok :D ), de akkor asszem ezen változtatni fogok :$

2012. okt. 13. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!