Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Barátaimtól hallottam olyat...

Barátaimtól hallottam olyat (mert én nem járok elektronikus zenei klubba), hogy a táncolás közben sok csajjal smároltak.. De akkor ebben mi a poén, hogy mindenki mindenkivel csókolózik? (Vagy egyáltalán igaz ez valamennyire? )

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ja én is mindig azt mesélem az otthon maradóknak, hogy rengeteg csajjal smároltam a buliban, de csak elvétve igaz, vagy inkább sose.
2012. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Hát ebben semmi poén nicsa ha igaz lenne de szerintem valószerutlen,az embreek szeretnek hencegni hogy hú én 5 6 csajjal is smároltam a buliban,mien király vagyok.Csak kár hogy nem igaz.

Szóval ne rágódj ezen!

2012. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi a válaszokat!:))
2012. okt. 11. 17:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy pl. ha én el mennék egy ilyen buliba, (tegyük fel), akkor mennyi esély lenne arra, hogy min. egy csajjal smároljak?
2012. okt. 12. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok.

Ne viccelj, én már különb dolgot is láttam ott a "táncparkett" közepén ...

2012. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kefélő fiatalokat is láttam már, tiszta lett a padló!
2013. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pontosan!

a discóban a 15 éves csajszi ott verte a csávónak, miközben egymáshoz simulva táncikáltak. azt hittem, rosszul látok, de aztán mégse.

2013. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!