Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Látom több ismerősöm facebook...

Látom több ismerősöm facebook lapján, hogy itt, meg ott volt. Ezek a helyen be vannak jelölve térképen is. Hogyan tudok én is ilyen helyeket hozzáadni a lapomhoz? Pl. Hogy Kolozsváron voltam, stb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 22:01
 1/3 anonim válasza:
Ha feltöltesz egy képet, ott meg tudod jelölni a helyszínt! De ha csak a saját oldaladon az üzenőfalad üres mezőjére lépsz, ott is van egy ilyen kiírás, hogy "hely" és ha arra kattintasz meg tudsz csak úgy önmagában is egy helyet jelölni! Ha rákattintasz kiírja, hogy "Where are You?" és oda tudod beírni a helyet. De akár a sima kezdőlapon is tudsz az üzenőfalra feltenni helyet, a szövegrész alatt azzal a kis (nem is tudom mi az) vízcsepp alakkal... Rákattintasz és tovább ugyanúgy ment mint az előbb írtam...
2012. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idővonal:Mi jár a fejedben?-címke fölötte Állapot,Fénykép,HELY címkére kattints!!!!!Ilyen egyszerű!!!!!
2012. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok, köszi.
2012. okt. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!