Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki mondani nekem bulira...

Valaki mondani nekem bulira játékokat?

Figyelt kérdés

13 évesek vagyunk haloweeni buli lesz de nem csak olyanokra gondoltunk hogy rémtörténetek vagy horror nézés olyanokra pl.: goffri evés kéz nélkül, rizs evés pálcikával meg ilyesmikre gondoltunk!!

előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 16. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

lisztbe almát raktok, azt kéz nélkül megenni :)

fellógatott valamit megenni :)

2012. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az almás dolgot én vízzel ismerem, kéz nélkül kell szájjal kihalászni...hát nem könnyű XD

tökfaragás- vehettek kisebbeket és akkor csapatokban mondjuk kettesével faraghatjátok

vagy az örök favorit a társasjáték (pl.: én találtam egy halloweenosat, amit elkészíthettek magatoknak

[link]

vagy bármilyen kártyajátékhoz hozzáteszitek hogy csoki a nyeremény körönként mondjuk. :D

lufifújó verseny esetleg narancssárga fekete lufival

hát ennyi jutott most eszembe hirtelen

2012. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ha esetleg eszetekbe jut még valami írjátok le és még egyszer köszönöm :D
2012. okt. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!