Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lesz a barátnőmnél egy halowee...

Lesz a barátnőmnél egy haloween buli és halott menyasszonynak szeretnék beöltözni. Mondanátok ötleteket hogy hogy tudom megcsinálni a jelmezem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem vegyél egy nagyon egyszerű, fehér ruhát (lehetőleg olcsón), ami persze földig ér (itt akármilyen egyszerűre lehet gondolni, de akár még varrhatsz is magadnak), de ha nem találsz akkor vehetsz egy fehér maxiszoknyát és hozzá egy fehér felsőt, valami fehér anyagból fátylat. és a fehér ruhát néhány helyen 'összekoszolod' mondjuk szétkensz rajta valami sminket, elszürkésíted, pókhálót rajzolsz rá esetleg :) és kifested a szemedet úgy, hogy nagyon sötét legyen, szóval erős fekete smink a szemedre, ilyen karikásra, és mindenhol máshol kifehéríted a bőröd :)
2012. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh köszi énis valami ilyesmire gondoltam hogy a ruhát összefeketézem meg "ketchup" meg ilyenek, meg sminkelek magamra sebeket stb.. csak nemtudom hol lehet olcsón venni földig érő fehér ruhát :/ :)
2012. okt. 20. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nehezen fogsz találni, lehet, hogy varrnod kellene inkább, vagy megkérni egy barátnődet/anyukádat/nagymamádat, valakit, akár még lepedőből is megcsinálhatjátok egyszerűen.
2012. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg ez egy nagyon jó ötlet!! :) köszi!! :)
2012. okt. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!