Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kezdő airsoftos vagyok,...

Kezdő airsoftos vagyok, szeretnék fegyvert venni magamnak.70-150 000 forint között gondolkozom árban. AEG, lényeg hogy pontos legyen és ne legyen túl nehéz valamint hogy ne menjen szét pár hónap alatt. Melyik fegyver lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Colt M4A1 CQB Tactical Blow Back

GSG-KSK-1 (G36K)

Magpul Masada


Nagyjából ilyesmi fegyverek körében gondolkozom.



2012. okt. 22. 22:36
 1/7 anonim válasza:

Mennyire vagy kezdő? Voltak már ezek a kezedben? Főleg játék közben? Irtad hogy kezdő vagy - csak azért irtam be ezeket - pl. sok ember sniper akar lenni, aztán a játék közben jön rá hogy nem neki való. Ez a fegyverre is igaz, más kivülről és más ha a kezedben tartod. Szerintem első körben ezeket kell tisztázni, nehogy hiába vedd meg az airsoftot. Egyébként szerintem 40 környékén is elég jókat lehet kapni ), akár alatta is, legfeljebb némi igazitást kiván, a határ meg a csillagos ég :).


[link]

2012. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hun46y3 ***** válasza:
100%

Rajtad áll, hogy mit választasz, de az előttem szólónak igaza van.

Mindenképpen kézben kell fognod egy fegyvert, mielőtt megveszed, mert lehet, hogy külsőre tetszik, de egyszerűen nem kényelmes. És ez jöhet fordítva is.

Én pl.:

Ki nem állhatom az AK-kat. Ronda, egyszerűen nem tetszik, de nagyon nem. Viszont nagyon kényelmes, jó a fogása.

Fordítva:

Nagyon tetszik a FAMAS, szokatlan formája van, tetszik, hogy hátrébb helyezkedik el a tár, mint a markolat, valamint egy jó, többfunkciós feygverről van szó, hosszú a belső csöve, ezért pontos, de maga a fegyver vállhoz szorítva viszonylag rövid, így épületben is könnyen mozoghatsz benne. Na, szóval nagyon tetszik, de kézben tartva nem volt jó. Olyan idegen, nem tudtam elképzelni magam, amint így rohangászom egy erdőben.


És végül megtaláltam a tökéletest magamnak: M14

Kényelmes, tetszik külsőre, jó fegyver. Nekem ez nyert, pár napja vettem.

Igaz, kicsit hosszú, így épületben másodfegyvert használok, de nagyon szeretem, nekem ez nyert.


Tehát válogass, nézd meg, mi tetszik, és mielőtt megveszed, tartsd kézben, hajolj rá, kényelmes-e, tudsz-e vele rendesen mozogni, tárcsere hogy áll kézre ilyenek.

Kínszenvedés kényelmetlen fegyverrel játszani.

2012. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nos 4-5 alkalommal játszottam eddig. Játszottam Scar-al , PDV-vel, az ak családból több fegyverrel is. G36K val nem játszottam még,viszont nagyon tetszik, de köszönöm az eddigi válaszokat, hasznos válaszok, kaptok 1-1 zöld kezet
2012. okt. 24. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:

M4/m16-os szériából ne vegyél Blow Backeset. Nagyon jó hogy mozog a hüvelykivető, meg hangos, de ha valami elkopik vagy eltörik benne akkor lehet hozzá hong-kongból rendelni alkatrészeket.


Arra figyelj ha veszel akkor Marui kompatibilis legyen. Azokhoz van rogyásig alkatrész. A Classic Army (CA) még belefér pár fegyvernél, de ahhoz már kicsit neccesebb az alkatrészellátás.

2012. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem van 30-35 körül egy eladó G36C tipúsu fegyverem.Igaz 3 éves de 5nél többször nem vittem ki pályára(nem azért mert rossz hanem mert se időm se pénzem nem volt rá) ha érdekel a dolog keress meg e-mailen.buzas.t@freemail.hu
2012. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de 70.000 ft-ból már komolyabb fegyvereket is tud venni mint egy JG G36 :D, ha valóban ennyi a keret én már bevásároltam volna valami Tokio Marui fegyverre, és nagyon jól meg is lehet tuningolni ennyi pénzből.
2012. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
felajanlottam 1 viszonylag olcso fegyvert neki kezdesnek ami nem olyan szar.. es ezek utan meg mindig tud venni 1 jobb fegyvert de mi van ha ráun az airaoftra? ink 30000 legyen a "kidobott" pènz ra mint 70 sztem...
2012. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!