Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Call of Duty 1-re szervert...

Nagy Gábor124 kérdése:

Call of Duty 1-re szervert akarok csinálni. Hogyan kell? (olvasd el légy szíves)?

Figyelt kérdés

CoD1-re szeretnék szervert létrehozni könnyen, egyszerűen. Néztem már videókat, de túl sokat kellet vele pepecselni, vagy nem is értettem, hogy mit is csinál. Tudom, van egy menüpont, hogy 'Start New Server', de én ott beállítom, hogy dedicated: Internet és nem internetre teszi, hanem Local-ra.

Beírtam valami kódot (/set dedicated 2) és megnyitott egy új console ablakot, és a szerver nem volt sehol (se internetnél se local-nal szóval sehol). HA TE TUDNÁL VALAMI SEGÍTSÉGET NYÚJTANI, HA CSAK EGY KICSIT IS, AZT NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM... :)



2012. okt. 26. 19:03
 1/2 A kérdező kommentje:
De ha valaki rud CoD1-re szervert csinálni vagy egy kicsit segiteni nekem, az kérem írja meg, mert fontos lenne. Köszi!!!
2012. okt. 27. 18:11
 2/2 schefbakka válasza:

Sehogy!

Azért ahhoz kell gép!

Írd le a géped adatait és talán tudok segíteni!!!

2013. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!