Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért olyan népszerű az...

Miért olyan népszerű az Operettszínház?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
MErt jó, én szeretem az operettet.
2009. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mert akár hiszed, akár nem a musical újra menőnek számít. úgy értem: egyre többen szeretik ezt a műfajt, mint a tucc-tucc zenét. és az Operettszínházban vannak a legjobb musicalek

Am: én is egy Operettszínház rajongó vok

2009. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a musical menő hanem az OPerett is!!!Mivel nagyon erős varázsa van... 16/F
2009. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%

Szerintem azért mert oda beül az ember elnevetgél, eldobol a lábával és eltekinthet mindennemű nehéz mondanivalótól. Manapság lelki felelősség nélkül szeretünk szórakozni és az Operettben könnyűszerrel megtehetjük. Beülni teszem azt a Magyar színházba egy Házasságon innen,házasságon túlra az egész másfajta színház...

S a véleményem egyáltalán nem ócsárolásnak szántam, hiszen én is járok oda, mert néha szükség van ilyenre is, de igenis néha jót tesz egy egy dráma vagy próza is...

2010. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kis Macska válasza:

Szia :) Én erre kapásból 3 egyszerű okot tudok felsorolni :)

a) Minőségi,színvonalas szórakoztató és/vagy drámai előadások

b)kiváló hangú színészek és színésznők

c)megfizethető jegyek

2014. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!