Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a pesti vidámpa...

Mennyibe kerül a pesti vidámparkba a jegy? Úgy néztem,4100 a felnőtt,2850 a gyerek. De ez karszalaggal, vagy anélkül? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 19:35
 1/3 anonim válasza:
Karszalagot akkor kapsz, ha kifizetted a belépőt-->ez maga a jegy. Igen, a felnőtt 4000-5000 Ft között van...most van valamilyen akció, hogy éjszaka 2500 Ft, de utána néztem ,és kb csak 6-7 játék üzemel akkor, úgyhogy nem éri meg.
2009. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És olyan nincs hogy csak kísérő? Aki semmire nem akar felülni?
2009. aug. 10. 20:59
 3/3 anonim válasza:
Én ilyenről még nem hallottam sajnos, amíg nem ilyen karszalagos belépő volt, hanem benn kellett megvenned a zsugát, addig megtehetted, hogy csak kíséred a gyereket és nem veszel magadnak kuponokat...bár úgy emlékszem, hogy valamennyi belépő akkor is volt a bejáratnál. A lényeg, hogy most muszáj megvenni a bejáratnál a karszalagot,csak úgy engednek be.
2009. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!