Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr-n szeretnék saját...

Tumblr-n szeretnék saját hátteret beállítani rámentem a customize-re de nem csinál semmit. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a témától is függ, hogy változtatható e a háttér vagy nem. Ha igen, akkor a customizen belül kell lennie egy olyannak, hogy 'Background' és mellette az, hogy 'upload', és arra kattintva tudsz feltölteni hátteret. Ha ilyen ikon nincs, de szeretnél egyedi hátteret, akkor szerintem változtass témát :)
2012. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és honnan tudom,hogy melyik témánál lehet ?:)
2012. nov. 1. 11:13
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha rámegyek a costumize-re akkor azt írja hogy error :s
2012. nov. 1. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
előre szerintem nem lehet tudni, h melyiknél lehet, de ha beállítod akkor már igen. Szerintem egy olyan témát válassz, aminek alapból fehér a háttere, és akkor annál valószínűleg meg lehet változtatni. Amit mondtál, h kiírja azt, hogy 'error', ott nem tudom h mi lehet a gond.
2013. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!