Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kérhetek segítséget?

Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Informatikáról van szó egy egyszerű prezentációról, melyet el kellene készítenem, de nem tudok, mert nem értek hozzá. Már három órája csinálom, de nem sikerül. 2010-es word sem áll a rendelkezésemre. Nagyon kérem, ami tud segítsen ebben a prezentációban: http://www.youtube.com/watch?v=WlRwvywOuwY&feature=youtu.be . Tisztára ideges vagyok miatta már. Itt az e-mail címem is, melyen elérhető vagyok: cili31@freemail.hu. Jövő hét hétfőre kell megcsinálni, de nincs rá semmilyen módom, hogy kivitelezzem és nem is segített eddig senki. Az alapokat megcsináltam és az első néhány dia megy is magától, de egyszerűen le áll és nem is megy tovább csak kattintásra hiába állítottam be. Segítség esetén kérem aki tud erre az e-mailre küldje el az esetleges menetet, vagy kész megoldást. Előre is köszönöm.
2012. okt. 31. 12:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!