Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Itt alszik a barátnőm és mit...

Itt alszik a barátnőm és mit csináljunk? lesz (pizza, dvd) és még mi legyen? ötleteket várok ;)

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mire elfogy a pizza és megnéztek egy filmet hajnal egy úgyhogy pizsi és alvás :)
2009. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mennyire lesz hasznos, de elmondom:D múltkor a régi játékaim között kutattunk, kipróbáltunk néhány nagyon régi társast, és dumáltunk mi honnan van. de lehet szexelni is:D ja jó tanács: ne vert el ki nevet a végénben:D:D
2009. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
sima szex aztán kaki
2009. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Még csak most estetek ki a tojásbol és már keféltek, h..e taknyos ri..c, egyiknek a fa..t, másiknak meg a p...át kéne jol elverni , ha anyátok ,apátok nem tudja, habár ezekszerint ok is ilyenek, így kezdték!!??!!!
2009. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát már ne is haragudj, de mi írjuk le neked, hogy mit csinálj a barátnőddel? x) Elég fiatal lehetsz még, ha ezt meg kell kérdezni... ha vége a filmnek, inkább tegyél be még egy dvdt.. :D
2009. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hüje kérdés 0 pont! Én a helyedbe tőle kérdezném meg hogy mit szeretne csinálni és nem idegenektől:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):P
2009. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ennel mar csak az lenne a durvabb es a pofara eses ha a kerdezo is lany lenne!:D
2009. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező lány és jön a barátnője hozzá és nem tudja mit csináljanak

ekkora okosokat XDD

2010. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is mindketten lányok, különben nem ebbe a témakörbe írta volna! Amúgy mi a neten néztünk vicces dolgokat, honfoglalóztunk és röhögtünk a hülye válaszokon meg ilyesmik. :)
2010. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!