Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szombathelyen melyik fotós...

Szombathelyen melyik fotós vállal olyan fotózást, ami mondjuk nem esküvői, családi stb hanem párommal elmegyünk, és csinál rólunk közös képet?

Figyelt kérdés
Mert igazából mindenhol csak ilyen esküvői, családi/gyermek, portfólió fotózásokat találtam, és ilyent, amilyent keresek sehol :(
2012. nov. 7. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész, megkérdezed. A vasút utcájában bementem egyik üzletbe, hogy engem fotózzanak le, semmi cécó, másnapra mondták, hogy menjek megfelelő ruhában és lekapnak, ahány képet csak akarok. Persze a negatívokat nem adták oda.
2012. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Negatívokat? 2012 van. Egyébként akik lakossági szolgáltatást vállalnak azok az utánrendelésekből élnek, így hát nem adják ki a nagy felbontású képeket. A (digitális) negatívokhoz az ügyfélnek egyébként semmi köze. A festőtől sem a festéket és a vásznat kéred.
2012. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pécsen tudok ilyet... Szombathelyen viszont én sem...
2012. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik esküvői fotós szerintem szívesen vállal csak jegyesfotózást vagy párfotózást. Bármelyiket megkérdezed biztos, hogy ad ajánlatot. Max azért nincsenek ilyen csomagok mert nincs rá nagyobb "igény". Ha lenne, megjelenne ez is. ;)
2017. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!