Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sokat ittam és egy disco...

Sokat ittam és egy disco előtt körülbelül 10 ember előtt hánytam. Egész nap sírtam és rettentően szégyellem magam. Hogyan léphetnék túl, ezt mikor felejtik el?

Figyelt kérdés
Életemben másodjára ittam és 2 x 4 cent töményet összesen. Többet nem is akartam már, azt hittem ez belefér. Olyan lett a csizmám.
2012. nov. 13. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Ne szégyelld magad.Mond el nekik hogy ott dolgozol hétvégente,te vagy a cég reklámja.
2012. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az szégyellje magát, aki még nem ivott sokat.

Egyébként is a hányás a gyakorlatlan ivókra jellemző.

2012. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokat ittam és egy disco előtt körülbelül ,nagyon sok, ember előtt szexeltem több pasival. Egész nap sírtam és rettentően szégyellem magam. Hogyan léphetnék túl, ezt mikor felejtik el?

Ez nem vicc, tényleg megtörtént velem, igaz már 6 éve történt, az emlékek is halványak már, de azért közbe-közbe eszembe jut.

2012. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak: sosem fogsz túllépni, és aki látta, sosem felejti el. Örökre te leszel a hányós.
2015. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!