Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Közeledik a Karácsony! Vannak...

Közeledik a Karácsony! Vannak emberek akik saját kezűleg készítenek otthon ajándékokat családtagjaiknak? Ki milyen "egyszerű és nagyszerű" ajándékokat készít?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 15:32
 1/4 Sajt22 válasza:
Én szerintem ilyen kis mézeskalács házikókat fogok ajándékozni valakinek.:D
2012. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze , kiirok 1-1 filmet mindenkinek azt csókolom :D
2012. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak, egyik nővéremnek és sógornőmnek saját készítésű receptkönyv azokkal a receptekkel, amelyek a kedvenceik tőlem, de ők maguk még nem, vagy ritkán csinálták (scrapbook-szerűen készítem, amikor csináltam az adott ételeket, desszerteket, mindig készítettem egy pár fényképet is, ezek kerülnek az általam leírt, de nyomtatott receptek mellé). Kapnak mellé kisebb ajándékokat elrejtve a könyvben (pl. néhány különleges hozzávaló, fűszer kis celofánban egy adott oldalra ragasztva). A másik nővérem egy könyvet kap, ami tetszeni fog neki ízlését ismerve, illetve egy saját készítésű jövő évi naptárat, melyben külön jelölve vannak a család "jeles napjai" (szülinap, névnap, évforduló). A sógorok, bátyám és édesapám házi készítésű gyümölcsös, meg egyéb likőröket kapnak, kis, festett fa bortartó ajándékdobozban. Illetve egy különleges lekvárokat is készítő lekváros háztól rendeltem különleges lekvárokat (pl. konyakos-meggyes-étcsokis lekvár), abból minden család (tehát a 3 testvérem családja, illetve anyámék) kap 5-5 üveggel. Azt nem tudom, hogy hogy legyen, tippeljem meg, melyik kinek ízlene vajon jobban, és eleve úgy adjam oda, vagy tegyem ki középre a 20 üveget, és válasszanak? Mit gondoltok? :)
2012. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon jó kis blogok, ahol kézzel készíthető karácsonyi ajándékötletek vannak.

Facebookon van a " Már most várom a karácsonyt" és a "Karácsonyi ajándékok saját kezűleg", vannak nagyon jó pofa dolgok.

A lekvárosat én úgy csinálnám a helyedben, ha nem tudsz az ízlésükre hagyatkozni, akkor találomra bökj rá egyre, amikor éppen összekészíted valamelyik családtagnak, vagy írd fel cetlire az ízeket és húzz :D

2012. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!