Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit vettetek a ballagási...

Ti mit vettetek a ballagási pénzetekből?

Figyelt kérdés
én még enmvettem semmmit, és nemtudom mitvegyek!15/f

2012. nov. 16. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd félre:) Majd a középsulis ballagáshoz hozzácsapod, és elmész belőle pár napra valahova:) Ne akarjad már rögtön elkölteni!! Tedd félre, majd ha eszedbe jut valami, hogy kéne, akkor megveszed!:)
2012. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már nem emlékszem mit vettem ballagási pénzemből, de ha most lenne pénzem mindenképp Nexus 4/7/10-et vennék, PS Vita-t, pár könyvet, ruhát, tv-t, PS Move-ot, hirtelen ennyi jutott eszembe.

Persze mindegyiket nem tudnám megvenni, ahhoz nagyon sokszor kellene elballagnom, de ha nem jut eszedbe mit vegyél akkor tényleg ne vegyél semmit. Előbb-utóbb majd lesz valami, ami kéne, és akkor jól fog jönni, hogy van egy kis pénzed.

2012. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszömszépen!
2012. nov. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!