Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak akit húztam? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Kilencedikesek vagyunk és mindketten lányok vagyunk. Jóban vagyunk, csak hát alig ismerjük még egymást. Szeret fényképezni... ehhez kapcsolódóan valami apró, de ötletes ajándékot tudtok? (2000-nél nem igen szeretnék többet költeni)

2012. nov. 20. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Fotóalbum? Én tavaly azt kaptam, pont azért, mert tudták, hogy szeretek fényképezni :) Nekem tetszett, ötletes ajándék.
2012. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek is örülne szerintem: [link]
2012. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ú én is ilyen nyakláncra gondoltam, nem tudod ilyet milyen boltban tudok venni? (neten annyira nem szeretek vásárolni...:/)
2012. nov. 22. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos boltokban még nem láttam, én is netről szereztem egyet.
2012. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Clair's-ben láttam ilyen nyakláncot, plázákban van ilyen bolt, de a messzebb laksz ott is biztos van...
2012. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*Claire's

előző voltam

2012. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi!:)

a fotóalbum azért nem túl jó, mert digitális fotókat csinál, és nem is nyomtatja ki őket, úgyhogy nem hiszem h sokra menne vele:/

2012. nov. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!