Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy vegyen rá a szüleimet,...

Hogy vegyen rá a szüleimet, hogy elengedjenek fesztiválra?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk (Erdély) és nagyon szeretnék elmenni a soproni Volt fesztiválra. A baj az, hogy kísérő nincs, egyedül meg nem akarnak engedni. A kedvenc fellépőim jönnek, ezért nem szeretném kihagyni a bulit. Diákszállásra, vagy hasonlóra gondoltam. Megbízhatónak tartom magam, és ha elengednének, biztosan nem élnék vissza a bizalmukkal, nem piálnék, vigyáznék magamra. Hazai fesztiválokra elengednének, nem magával a fesztivállal van a gond, hanem a távolsággal. A jegyeim jók, a magaviseletem úgyszintén. A pénzzel sem lehet bajuk, hiszen a konfirmálásomra kapott pénzből venném a jegyet. Talán néhány osztálytársamat be tudnám szervezni. Kérlek ne a korom alapján ítélkezzetek, higgyétek el, hogy a kortársaim körében is én vagyok a legfelelősségteljesebb. 14/L
2012. dec. 1. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megválaszoltad magadnak a kérdést, mert ha a korodat nem nézzük (és ne haragudj, de az alapján én sem engednélek el), simán mehetnél.

De ha van esetleg idősebb tesód, ismerősöd, akit meg tudsz fűzni, hogy menjen veled, biztosabban engednének el. De a szüleid is mehetnének veled. Nem konkrétan fesztiválozni, mert Sopron szép város, el tudnak andalogni egy hétvégét ott ők is. Ha tényleg nem akarsz semmi olyat csinálni, amit említettél, szerintem ez is vállalható :)


Megkérdezhetem, hogy mire szeretnél menni? :)

2012. dec. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A 30 Seconds To Mars-ra :)

Egyébként elég macerás lenne ha mindenki menne, mert ha a szüleim, akkor a kistesóim is, arra meg nem futja. Nagytesó, megfűzhető ismerős nincs. Pesten viszont van ismerős (habár nem a fesztválozós fajta), talán arra rávehetem a szüleim, hogy elmenjek hozzájuk, másnap levonatoznék, éjjel meg hazahoznának. Ez szerintem elég korrekt, főleg, hogy nem kell ott éjszakázzak azon a "szörnyű" helyen. Meg persze a vonat miatt is :D

2012. dec. 18. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is arra mennék (remélem menni is fogok) :)

Nem tudom, hogy voltál-e már az ő koncertjükön deeee... oda mindenképp kéne kísérő, mert elég durva a közönség. Jobb, ha lenne melletted még valaki. Csak a te érdekedben mondom :)

2012. dec. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!