Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Kenó kombinác...

Hogyan működik a Kenó kombinációs játék?

Figyelt kérdés

Megtaláltam az interneten a pdf fájlt, amiben leírják, de nem egészen tiszta.

Tételezzük fel, hogy 5-ös játéktípust választok, de 7 számot rakok. Egyszeri tétet fizetek (150 ft). Eltalálom mind az 5 számot. Ilyenkor mennyit fizet? Azt a táblázatot, hogyan kell nézni?

[link]



2012. dec. 3. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 5-ös játéktípust játszol 5 számot játszol meg.Ha 7 számot jelölsz akkor 7-es játéktípust játszol.5-ös játéktípusnál a nyeremények alapjátéknál:0,1,2 találatnál nem nyersz,3 találat 2-szeres pénz,4 találat 10-szeres,5 találat 200-szoros pénz.Innentől szerintem egyértelmű a táblázat.
2012. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez a sima kombináció nélküli játéktípus amit te írtál le.

Én a kombinációsra vagyok kíváncsi, amikor pl 5ös játéktípusnál többet rakok meg. Linkeltem fent a szabályzatot, görgess lejjebb. Nem értem teljesen

2012. dec. 3. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Kombinációst még nem játszottam és ez a táblázat nekem sem világos.
2012. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bementem egy lottózóba és elmagyarázták! :) már minden világos
2012. dec. 3. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit elárulnál hogy az 5-ös játéktípus 7 számmal amit kérdeztél mennyibe kerül?
2012. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
150*21ft-ba, azaz 3150-be
2012. dec. 4. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi.
2012. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!