Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy indítsam be a facebookos...

Hogy indítsam be a facebookos oldalamat?

Figyelt kérdés
csináltam egy oldalt, amit rendszeresen frissítek, teszek ki új dolgokat, de nem tudok sok lájkot szerezni.... a többi idézetes oldalhoz hogy kitegyenek min. 500 lájk kéne. Hogy kéne csinálnom hogy összejöjjön minél több? (ha van oldalad írj privit légyszi :) )

2012. dec. 3. 09:03
 1/7 anonim válasza:
37%
inkább inaktiváld az oldalt mert egy marhaság az egész. lájk ide lájk oda. felforr tőle az agyam. Micsoda egy marhaság a Fa@book. fujjjjjjjjjjjjjj
2012. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, én nem szidást kértem hanem ötleteket. nem véleménykutatás hanem kérdeztem valamit, és szerintem nem arra válaszoltál amit kérdeztem. akkor is folytatom, mert legalább elfoglalom magam valamivel. és ne gyertek azzal hogy inkább tanuljak mert majdnem kitűnő tanuló vagyok mellette.
2012. dec. 3. 12:10
 3/7 anonim válasza:
de azt nem árt tudni hogy a f@szbook teszi tönkre a kapcsolatokat. sok ember szakít emiatt a marhaság miatt. sok huszonéves is egész nap f@szbookozik. én 24 vagyok és jobb dolgom is van annál a marhaságnál
2012. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te ezt tapasztaltad, én meg mást. amúgy se járunk össze a haverjaimmal, ezért itt tudunk beszélgetni, máshol nem, csak a suliba. a szakítás meg a legnagyobb hülyeség amit hallottam.
2012. dec. 5. 15:53
 5/7 anonim válasza:
én se járok össze a haverokkal igaz csak egy haverom van de akkor se használom ezt a marhaságot. be kellene tíltani a sok gyerek is tanulás helyett az órán is ezt a mahaságot nyomja
2012. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kérdeésre válaszoljatok légyszinem érdekel az oldal szidása ez van és kész egy kérdést írtam ki arra válaszoljatok légyszives..... milyen emberek vannak istenem -.-ˇ
2012. dec. 7. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:

ne várj 1 kép kiposztolása után 600 likot..

ehhez idő kell, hogy kiforrjon, és sok érdekes poszt, ami nem copy, hanem egyedi tartalom.. :)


ha így cselekszel, az emberek majd maguktól felfedezik az oldaladat, és egymás között népszerűsítik azt.

2016. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!