Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki olvassa ezt az 1D-s...

Okoska:) kérdése:

Valaki olvassa ezt az 1D-s blogot? (lent)

Figyelt kérdés
[link] nem hiányoljátok az új részeket? És amúgy is mi a véleménytek róla?

2012. dec. 4. 16:27
 1/9 anonim válasza:
Most kezdtem el olvasni és szerintem jó és folytasd várom és még ma végig olvasom ez egészet.... :)
2012. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
örülök h tetszik. Még a héten lesz folytatás!:)
2012. dec. 11. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Én eddig csak az 5. fejezethez jutottam el de már most nagyon tetszik! Csak így tovább! :)
2012. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem de el olvastam és örülök hogy újab rész nincs mert ez pocsék.Semmi értelme .Már bocsánat annak akki csinálta de ez pocsék .Olvashatatlan.
2012. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj te az előzönek igaza van .Ez nem az én döntésem.Az a lényeg ha neked tetszik akkor folytasd.Mert nem rossz ,csak nekem más az ízlésem.
2012. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. hozászóló. mitől olvashatatlan??
2013. jan. 3. 02:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert semmi érdekes nincs benne .Elolvasom az első mondatot és el alszok UNALMAS!!
2013. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az első mondatnál még nem mondhatod hogy unalmas abból nem derül ki semmi..
2013. jan. 5. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát gyermekem! Ez valami fostosan szar lett. Tipikus sablon sztori, amit még az öt éves unokahúgom is meg tudna írni, ha tudna gépelni...Egyszerűen olvashatatlan, unalmas és szar. Lehet, hogy kemény válasz volt, de kérlek ne legyél felháborodva miatta, mert ez van. Remélem nem az írói szakmára készültél....
2013. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!