Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » PC vagy XBOX? 10 éves fiam...

PC vagy XBOX? 10 éves fiam szeretne egy játékkonzolt, ő XBOX-ra gondolt. Én egy PC-t vennék inkább, amit a tv alá tennék, tehát egy szép fekvő ház lenne az alap, a monitor full hd-s plazma lenne.

Figyelt kérdés
Nagy vinyó, az XBOX-nál jobb hardverek, vezeték nélküli kontroller alkotnák a konfigurációt. Amolyan médiacenter lenne,amin videókat,zenéket,képeket tárolhatnék.A gyerkőcök egyelőre csak LEGO-s vagy más gyerekeknek való játékokkal játszanának.

2012. dec. 5. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
mi vettünk Xboxot, és meg kell mondjam, nagyon tetszik a Kinect rendszere. szerintem annyiból értelmesebb olyat venni egy gyerek számára, hogy azzal nem bepunnyad a gép elé, hanem komoly fizikai munka. ha van legalább 2-2,5 méter helyetek a TV előtt és keresztben is kb 2, akkor nagyon jó dolog. mozog, és sztem a kinecttel nem létezik a számítógép előtt "elfecsérelt idő"
2012. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen én is pc párti voltam, de most már a játékkonzolt preferálom erre a célra. Lehet, hogy jobb a hardver a pc-ben, de gyorsabban avul el, mint mondjuk egy xbox. A pc-s játékokat úgy írják, hogy minél jobb hardver kelljen hozzá, még az xbox-nál fejlesztés nélkül is futnak az újabb kiadású játékok. Ráadásul kezdenek olyan játékok is megjelenni, amiket pc-re ki sem adnak. Továbbá ahogy az első is írta, a kinect remek dolog. Családi programnak is kiváló.
2012. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyszerűsége és alacsony ára miatt az Xbox jobb volna, viszont élettartam szempontjából egész más kérdés, egy év múlva jön az új generáció, tehát már nem lehet vele hosszú távra tervezni, míg egy moduláris felépítésű PC fejleszthető, ha kifogy az erőből. Attól függ, mennyi a keret.
2012. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudnék játszani karral. Ugyanúgy nem tudnék laptopon sem játszani. A legjobb a billentyűzet.
2012. dec. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, egy xbox 1 játékkal meg van 50-60 ezerből, egy vadiúj erős gép, amin játszani lehet monitorral (plazmát mondjuk biztos nem kapsz, úgyhogy maradjunk a LED-nél) meg legyen mondjuk 200 ezer---

Úgyhogy neked kell, hogy mennyi pénzt akarsz kiszórni, pontosabban, hogy magadnak, vagy a gyereknek akarsz-e ajándékot venni...

2012. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Xbox 360! Én nyáron vettem, pc-ről váltottam!

Nem lesz többet olyan, hogy gépigény, nem indúl, szaggat stb.. lehet rajta netezni is (Internet explorer 9)

a controller nagyon jó, én sem hittem volna ezelőtt, hogy ennyire kényelmes, könnyen kezelhető! Ha megszokod nagyon fogod/fogjátok szeretni! A kinect is nagyon jó! Multkor teniszeztem, rendesen megizzasztott.. :D Ajánlom(konzolstudio).

2012. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!