Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy alig 12 éves kislányak...

Egy alig 12 éves kislányak minek egy tablet?

Figyelt kérdés
Nem olcsó mulatság, és teljesen felesleges. Vagy csak én gondolom így? Nem is értem a kedves anyukát, hogy miért nem vonja kérdőre a gyerekét, ha már ennyi pénzt szán rá a mai világban. Vagy ő maga miért nem gondolkodik már...

2012. dec. 6. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Szórakoztat, és ha megteheti akkor miért ne?!
2012. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
húgom is kapott, aki 14 éves... olyan pipa lettem, hogy hihetetlen. én nem tudok sportolni, mert 1 hónapja elszakadt a sportcipőm és nincs másikra pénzem, de a húgom meg egy ilyen őrületesen drága felesleges vackot kap. Fényképez vele, Facebookozik, és Angry Birdsöt játszik. Basszus!
2012. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy erre az androidos telefonnal is képes. És nem csak gondolom,hanem tudom is, hiszen okostelefonnal is ezeket csinálja. Akkor mégis minek? Ájh...-.-
2012. dec. 6. 20:07
 4/15 anonim ***** válasza:
hát mert nagyobb
2012. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és meg ér az több tízezret? A mostani világban?
2012. dec. 6. 20:20
 6/15 anonim ***** válasza:
A mostani világban?! :D Jobban élünk, mint valaha, csak mondom...
2012. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mondd, Te hol dolgozol?
2012. dec. 6. 22:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Pesten
2012. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

van, aki MÉG jobban él,

van, aki MÁR lecsúszik.


Van,aki soha nem fog lecsúszni, csak legyen elég hosszú a nyelve, meg ne kelljen tükörbe néznie

2012. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Világválság van és munkanélküliség. Én nem mondanám hogy jobban él az ember mint bármikor. Saját tapasztalat nem csak a családomról hanem rengeteg ismerősről. Vidéken az esély nulla, csak a kiadások vannak, és a kérdésre visszatérve, mégis azt a kb 30 ezret vagy nem tudom pontosan mennyi,de sok az biztos, az arra megy el, hogy a kislkány kicsit nagyobb képernyőn tudjon már angry birds-özni, igaz a számlákkal tartoznak. Számomra ez hihetetlen...
2012. dec. 7. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!