Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Moziba beengednek egy 18as...

Moziba beengednek egy 18as filmre egy 18 alattit, ha van jegye, vagy ellenőrzik a korodat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy felnőtt megveszi nekünk a jegyet, mert mi 16 évesek vagyunk. Beengednének minket?

Nemsokára kijön egy új horrorfilm, azt szeretnénk megnézni.

Köszi a válaszokat!

16/l


2012. dec. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően bárkit be KELL engedniük, ha nem TILOS azaz, ha 18 éven alattiaknak nem ajánlott, akkor igazából nincs mivel kinttartaniuk, ha alaposabban végigondolod.

De persze, elkérhetik, az más tészta, de általában a nyereség érdekli őket. Ha látták, hogy felnőtt vette meg a jegyet, akkor pláne beengednek. Elvégre, ha kiadták a jegyet, és nem fizetik vissza az árát, be KELL engedniük.

Személyes tapasztalat: szarnak rá, engem is beengedtek tizenhat évesen egy 18-as filmre.

2012. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. dec. 7. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem beengednek 12 évesen 18-as filmre (igaz, eddig csak apámmal mentem, de szerintem egyedül is beengednek)
2012. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!