Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy átlagos biliárdasztalhoz...

Z0LTAN kérdése:

Egy átlagos biliárdasztalhoz tudnátok pontos műszaki adatokat vagy rajzot megadni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kezdő asztalos lennék és szeretnék otthonra csinálni egy saját biliárd asztalt. Viszont sehol nem találtam pontos leirast es adatokat a meretekrol. Tudna valaki segiteni?

2012. dec. 8. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt megtaláltam én is, de ez nem jó. Nekem az asztal magasságára van szükségem a lyukak méreteire és a lyukaknál lévő szögekre.
2012. dec. 9. 11:56
 3/4 anonim válasza:
elmégy egy kocsmába, bárba vagy valami iyesmi helyre és megméred, vagy megkérded hogy menyi és hogy is van.
2012. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az amerikai pool esetében a verseny lyukméret 10,5 cm és sztem max 12 cm lehet a nem verseny. A szög érdekesebb kérdés, nem tudom, hogy ott vannak-e sztenderd adatok, de közel párhuzamosak a belcő mandínerek, tehát kicsi a szög, talán 10 15 fokos lehet.
2013. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!