Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek melyik...

Csajok! Szerintetek melyik női magazinra érdemes előfizetnem?

Figyelt kérdés
Magamnak szeretném, nem ajándékba, de nem tudok dönteni.. A Joy, glamour, cosmopolitan nekem nagyon egy séma, nem is igazán kötnek le, ti milyet szoktatok olvasni amiben komolyabb, tartalmasabb cikkek is vannak a divat mellett? 19/L vagyok
2012. dec. 9. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyikre sem, az interneten fenn van minden hülyeség ingyen, amivel abban tömik a fejd pénzért.
2012. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Benne van a kérdésben is hogy normális, tartalmas cikkeket szeretnék olvasni, nem azokat amiket már ezerszer lerágtak.... de ne olvasd végig véletlenül se..
2012. dec. 9. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugyan "csaj", de talán válaszolhatok én is. Az ilyen magazinok sajnos csak azt a célt szolgálják, hogy minél több reklámfelületet lehessen eladni. Vagyis sematikus "cikkekkel" felturbózott reklámújságokról van szó.

Ha engem kérdezel, talán még a Nők lapja állhat a legközelebb ahhoz, amit keresel.


üdv,

J

2012. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Én nem szeretem az ilyen újságokat, de egy barátnőm nem rég mondta, hogy ő az Elle-t nagyon szereti, mert nem olyan silány, mint azok, amiket te is felsoroltál.

Okos, értelmes lány, biztos igaza van. :)

2013. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hahah, én is épp azt rendeltem meg és a Marie Claire-t, százszor kenterbe verik a joy, glamour és hasonló színvonalú divatlapokat.. :))
2013. jan. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!