Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vizipipadohány javaslatokat...

Vizipipadohány javaslatokat várok! Neketek mi ízlett a legjobban? A páromnak és nekem beszereztem egy gyönyörű pipát karácsonyra, majdnem mindennel. Már csak a dohány hiányzik.

Figyelt kérdés

Egyszer próbáltuk, nagyon tetszett, csak a banános dohány nem.A vaníliát sem szeretjük.

Előre is köszi!:)


2012. dec. 10. 10:08
 1/4 anonim válasza:

Mi nemrég epreset meg barackosat vettünk, elég intenzív ízük volt. Mondjuk mi szinte mindig gyümölcsöset szoktunk venni. A mentolost szerintem célszerű hanyagolni, nekem kikészítette a torkom, bár személye válogatja. :) Mi szívtunk csokisat is, a víz helyett tejet raktunk bele egyszer :P :D Arra, hogy milyen volt már nem igazán emlékszem, évekkel ezelőtt volt már :) A cherry-re emlékszem még, az is jó volt.


A következő fórumon erről szóló eszmecserét folytattak, kukkants bele:

[link]


Itt pedig további témák a vízipipával kapcsolatosan:

[link]


Kellemes pipázgatást :)

2012. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kielégítő és gyors választ!:))) És körbe nézek a belinkelt oldalakon is.:)
2012. dec. 10. 13:37
 3/4 anonim válasza:

Nagyon szívesen, örülök hogy segíthettem :))

(Az előbbieken belül még egy link, az egyszerűség kedvéért, ahol leírják, kinek mi ízlett/tetszett :)

[link]

2012. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm!:)

Sikerült dönteni.Két dohányt vettem.Al-Sultan kétalma, és vegyes gyümölcs.Arra gondoltam természetesebb ízekkel kezdünk, és ezt a két ízt is nagyon dícsérték egyéb más finomságok mellett.:)Majd 24-én este kiderül.:D

2012. dec. 12. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!