Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit részegen csináltál?

Figyelt kérdés

Amivel a legjobban beégetted magad....

Nemet, kort írjatok, köszi


2009. aug. 21. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Odamentem egy csajhoz, elkezdtem volna beszélni hozzá...és lerókáztam :D Ez a fősulis gólyatáborban történt

24/F

2009. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
smároltam egy pasival, akivel amúgy utáljuk egymást...
2009. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Furodtam az Eiffel torony elott a szokokutban hajnali 6kor egy masik rakas reszeg fazonnal.

Kovetkezmenyek: rendorseg, ovadek, merges tanarnok es felvigyazok (ez egy sulikirandulas volt es mielott reszegre ittuk magunkat ellogtunk a szallodabol)es raadasul lemondtak a Luvre-i kirandulast (amit valahogy annyira nem tudok megbanni).

2009. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
XDDD
2010. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1 órát ölelgettem a wc-t majd kirohantam hogy vúúúhúúú ezaaaaz nyomjuk elkezdtem táncolni majd kézenfogtam egy lányt (akinek szélesebb a fara mint a kétajtós szekrény) levittem a lenti tánctérre és kis híján megd*gtam

azóta a haver figyel és ha olyan felé indulok aki nem jó nő visszafog:D

2010. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!