Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnek letrehozni egy...

Hogy tudnek letrehozni egy chatet vagy egy forumot ahol ismerkedni lehetne? Mi szukseges hozza?

Figyelt kérdés

#ismerkedés #chat letrehozasa
2012. dec. 14. 20:02
 1/4 Pali1977 ***** válasza:
Először is egy jó tárhely. Lehetőleg ingyenes, vagy közel az ingyeneshez gondolom :) Aztán mondjuk egy weblap-motor, például joomla, e107, vagy ilyenek. Kell egy chatoldal forráskódja, amit be tudsz rakni, pl ajax chat. Ne aggódj ez csak bonyolultan hangzik, annyira azért nem az :) Én már csináltam egyszer a webrádiómnak, meg egyszer összeraktam egy letöltőfórumot. Csak mivel nem nagyon látogatták így töröltem. Ja és persze jó reklám :)
2012. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ertem hogy hogy kell kesziteni.:D
2012. dec. 15. 07:38
 3/4 anonim válasza:

Ha még érdekel akkor vannak olyan chat oldalak ahol pik pak össze lehet rakni a chat-et

chat . buzzen . com

2020. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pali1977 ***** válasza:
Szerintem vannak erre különféle motorok, amiket felpakolhatsz és beállíthatsz egy tárhelyen, és innentől csak jó reklám kell és kész
2021. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!