Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy éreztétek magatokat az...

Hogy éreztétek magatokat az első bulin (discon) ahova elmehettetek? (Hány évesek voltatok)?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 22:21
 1/3 anonim válasza:
Én 15 voltam és úgy szöktem ki éjjel itthonról mert nem akartak elengedni. Nem volt túl jó mert volt egy jó kis balhé verekedés amit láttam azért kicsit fostam. Aztán utána már rábeszéltem szüleim hogy engedjenek el minden héten elmentem szinte aztán hozzá szoktam de az első fura volt nem tudtam magam annyira elengedni. :)
2012. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
He-he-he. Ez jóó. Azt hittem, h csak én voltam ilyen ravasz, h éjjelente kiszökdösömtem. Én is így kezdtem, csak én 13 voltam. :D
2012. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14,5 éves voltam, nyáron, szülinapomkor. anyának azt mondtam, egy barátnomnál alszok a volt évfolyamtársaimmal. nagyon jó volt, én élveztem, nagyjából emlékszem is mindenre csak másnap kicsit nehéz volt mert mindent összeittam meg szívtam jópár szál cigit is. kicsit feszengtem, nem mertem táncolni, de a végére a társaságnak (meg a piának) köszönhetően nagyon feloldódtam:D ötkor értem haza.
2015. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!