Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 3 órás mozifilmre mennyi...

3 órás mozifilmre mennyi étel, ital?

Figyelt kérdés

Holnap megyek moziba (újra hosszú idő után)

Az lenne a kérdésem, hogy 3 óra alatt kb mennyi pop-corn és üdítő fogy el? Mennyit érdemes vennem? Baráti társasággal megyek (mindenki magának vesz).

A film: Hobbit.

Nagy étkű vagyok, de mégis mennyire kell számítani? Mennyi egy liter pop-corn, az nagyon sok? Esetleg valami menüt vegyek.

Köszönöm a válaszokat: AkroMenToS



2012. dec. 14. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én még soha nem ettem moziban, s nem is értem, mások miért teszik. Szerintem egy tepsi rakott krumpli, 4 lúdlábtorta, 2 liter kóla és három feles elég lesz.
2012. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy liter az semennyi. Régen csókolózni jártak a fiatalok moziba, de azt mostmár bárhol lehet. Akkor tényleg a zabálás marad. De minek a film hozzá?
2012. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Úgyis mindenki betolja az első 20 percben a kukoricát. A 2012-nél én nagyon rászívtam, óriás kólát vettem, és fél óra alatt megittam. 2 óra után ki kellett mennem, de tele volt a terem és középen ültem. Ráadásul az utolsó fél órában van vízesés, vízbetörés, áradás, stb. Nagyon nem volt jó...


Amúgy szerintem ha fiatal, egészséges szervezetű ember vagy, akkor ha előtte betolsz valami könnyűt (nehogy elálmosodj), viszel be egy csokit, előtte wc és nem iszol sokat, akkor talán ki fogod húzni élve azt a 177 percet. :)

2012. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam alap, hogy moziban nem iszom, mert nem akarok wc-re rohangálni. Enni meg egyszerűen csak nem szoktam, inkább előtte otthon.
2012. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én se szoktam moziban colázni meg popcornozni.

Minek? Baszott drága, na meg máskor se szoktam, most csak azért mert moziban vagyok azért nem fogok.

Más kérdés hogy 3 órás film alatt bátor dolog colázni ha nem akarsz lemaradni egy percről sem:D

2012. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam csokit és pop-corn enni, általában vizet iszom, ezért gondoltam, hogy ha úgy is elmegyek moziba haverokkal, akkor bőven belefér egy kis pia, meg kaja. A WC nem gond:

1.: tuti lesz egy 5-10 perces szünet, mert 3 órás filmnél szokott lenni

2.: 6-7 óráig vissza tudom tartani (nem egészséges, de volt már rá példa)

Tehát még mindig a kérdés: mennyi az annyi? mennyi 1 liter pop-corn? (nem vágom ezeket, most megyek másodszor moziba, nem szoktam járni).

Nem akarom hogy sok legyen.

2012. dec. 14. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Én éjféli premieren voltam, de nem volt szünet.
2012. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha válaszolnátok a kérdésre is?

1 l popcorn az kevés. én vennék a helyedben 1 l üdítőt, az bőven elég, meg a legnagyobb popcornt.

2012. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jó volt a tegnapi film nagyon, 5 l pop-corn és 1 l fanta megtette.
2012. dec. 16. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!