Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ask. Fm. " Your actions have...

Ask. Fm. " Your actions have been suspended. " és egy robot van kint ha be akarok jelentkezni, hogy lehet elüntetni vagy belépni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"a műveleteid felfüggesztésre kerültek"


Valamit csinálhattál ami miatt tiltottak.

2012. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerinted ezzel előrébb vagyok?......-.-"
2012. dec. 17. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor maradjunk az egyszerűbb verziónál: nem tudsz mit csinálni.

További türelmes válaszolókat kívánok, akiket elküldhetsz a francba.

2012. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi nem kel irnod ha nem tudsz normálisan válaszolni.. :D gyökér, most néztem videókat csak nem tudok angolul..-.-
2012. dec. 17. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Úgy látszik hogy te csak azokat a mondatokat érted amiben van hangulatjel.


Tehát: ne olyan általános dolgot írj amiből nem derül ki semmi -.-"; mert ezekre nem tudnak mit mondani -.-"

Ha nem tudsz angolul, de leírja az oldal hogy mit kell tenni, akkor másold be és majd valaki lefordítja -.-", vagy videó esetén linkeld be (nem mindenki lóg az oldalon, de olvasni lehet tudnak és tudnának segíteni: -.-).

Ha tudod hogy történt olyan művelet az oldalon amit tilt a szabályzat, akkor azt is írd le a kérdésben, hogy konkrétan lehessen tudni hogy mi volt és aszerint tudjanak reagálni -.-"; mert lehet valakinek volt hasonló esete és pont annál tudja mi a teendő -.-"


Remélem így érthető, mivel én nem kötekedésből írok (xD :D <3 ♥). Mivel látszólag nem tudsz angolul, ezért lefordítottam hogy mi a hiba, nehogy azt hidd hogy az oldal rossz (xD :D <3 ♥), és hátha esetleg rájössz hogy történhetett valami a profiloddal vagy benne ami miatt felfüggesztettek, és azzal is közelebb vagy a megoldáshoz xD :D <3 ♥



(aki esetleg nem értené a hangulatjeleket: egy átlagos ask.fm oldal így néz ki. 1 mondat és utána húsz smiley)

2012. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy te kedves válaszoló, miért állsz le vitázni egy tizenévei elején járó kis görccsel, aki tulajdonképpen egy evolúciós zsákutcának is tekinthető, hiszen a segítséget elvárja, viszont a korrekt választ nem értékeli, illetve képtelen felfogni.


Az más kérdés, hogy legalább őszinte és bevallja, nem tud angolul, de van már annyi online fordító program, ahol ha nem is egy Petőfi, vagy Arany stílusban, de értelmezhetővé varázsol "külföldiül" írt mondatokat...

2012. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket: [...]Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez [...] CSÁÁÁÁ :)
2012. dec. 17. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Utólag már sajnálom hogy ilyen játékba belementem (azt hittem ha felveszem a stílusát akkor rájön mennyire taszító az ilyen nagyképű/flegma hozzáállás), de reméltem hogy majd megjelenik olyan információ is ami alapján lehet segíteni.


Hát nem így történt, okosabb nem lett senki, a kérdezőnek elment a kedve az oldaltól mert most biztos azt hiszi hogy mindenki ilyen, nekem is elment a kedvem az oldaltól, mert az életben nem fog úgy tűnni hogy segíteni akartam, és az engem minősít hogy feleslegesen nyilvánultam meg. Hátha egy külső szemlélő majd megérti a lényegét egyszer.

2012. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket: [...]Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez [...] CSÁÁÁÁ :)"


Na most megmondtad a frankót. Azt hiszed, te sz@rtad a spanyolviaszt is. Fogsz te még olyan józanító pofonokat kapni az élettől, amitől úgy elkerekedik a szemed a csodálkozástól, hogy akkora lesz, mint egy kombájnlámpa. Buszon néha csodálkozom, hogy kb. 10 évvel vagyok csak idősebb tőlük, de mégis mintha én jöttem volna más bolygóról, vagy ők tévesztettek Univerzumot...

2012. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jaaaj istenem nyomorékok nem tudtok olvasni? HA KOMMENTET IRSZ TARTSD BE A KÖVETKEZŐKET:[..] olvassatok már....Ki nem szarja le hogy fogok kapni pár pofont? nem tudom igy irásodból itéve kb 20 éves lehetsz és még mindig nagyobb az agyam 14 éves ltemre mert eltudom olvasni ezt a kibebaszott szabályzatot.. csáá :)
2012. dec. 21. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!