Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A United zenekar Hajnbalban...

Szent Pali kérdése:

A United zenekar Hajnbalban még a nap is más c. számát földönkívüliek általi elrablásként értelmező poént keresem nagy erőkkel. A webről már eltűnt. Nincs valakinek lementve? Egy eredetileg rá mutató halott link (könyvjelző) is kisegíthet!

Figyelt kérdés

A tűzgolyó és Föld felett repülés biztosan említve volt benne. Azt hiszem, "az óra megkergülve jár"-ban is meglátott valamiféle időtorzulást, és talán valamilyen sorszámmal jelzett (pl. harmadik) típusú találkozás fogalma is szerepelt, de ebben már nem vagyok biztos.


Figyelem, keresgélés közben több helyen találtam egy másik, teljesen más jellegű, komolyabb hangvételű értelmezést, ami így kezdődik:

"A hajnalban még a Nap is más a XXI. századi popköltészet jelentős alkotása annak ellenére, hogy valószínűleg csak nagyon sok sör elfogyasztása után hozható párhuzamba Kosztolányi Hajnali részegségével vagy a Toldi szintén a nap körül forgó nyitó soraival." Én természetesen nem ezt keresem.


Arra a potenciális kérdésre, hogy mire jó nekem a halott link, a válasz: a waybackmachine.org sokmindent lement, de onnan csak cím (URL) alapján lehet bármit előhívni.



2012. dec. 18. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!