Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen minősségűek a késmásola...

Milyen minősségűek a késmásolatok?

Figyelt kérdés
Hello , az lenne a kérdésem, hogy szeretnék venni egy Hitlerjugend tőr másolatot ,voltam ma egy üzletben 8000-ret kértek érte de én majd szeretném használni túrázni meg ilyesmi nyársat faragni meg ilyen kevésbé megterhelő dolgokra , szerintetek jó minősségüek ezek a másolatok? Ránézésre elég jónak tűnt, de hallotam ilyet , hogy a Hitlerjugend tőröknél gyári hiba volt a penge lötyögése de lehet, hogy a másolatok máshogy vannak megoldva?

2012. dec. 19. 17:20
 1/2 KVAZAR ***** válasza:

Gondolom te tetted fel a kérdést pár napja is.

Az antik cuccokhoz nem értek, de azt tudom, hogy a használati értéke nem túl magas egy II. világháborús szolgálati késnek, hacsak nem ölni kell (bár ma már arra is vannak sokkal jobbak), így egy jó minőségű replikával biztosan jobban járnál, főleg, hogy te választhatnád meg az anyagokat. Ilyet viszont csak készítőtől rendelhetnél, de az nem ez az árkategória.

8000-ért ez biztos egy sorozat-gyártott másolat, ha valóban jó minőségű lenne, akkor már az előállítási költség a kétszerese lenne.

Alapvetően a másolatok mind silány minőségek, szinte biztos, hogy az acél még az eredetit is alulmúlja. Ha csak kiállítani szeretnéd akkor megfelelő, de soraidból nem ezt veszem ki.

2012. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) megfontolom még :)
2012. dec. 21. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!