Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan népszerüsítsem a blogomat?

Hogyan népszerüsítsem a blogomat?

Figyelt kérdés
[link] ez a blogom, és nem tudom hogy hogyan tegyem népszerűvé, olvasottá. megosztottam több helyen is, de figyelmen kívül hagyják.
2012. dec. 20. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megosztottad több helyen és senkit nem érdekelt, akkor ez van. Egy dolog népszerűsége nem azon múlik mennyit reklámozod.
2012. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem az a gond, hogy rossz, hanem hogy senki nem megy rá. pedig tényleg igazán jó, olvass bele, és meglátod hogy nem mondom butaságot.
2012. dec. 20. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy bejegyzés van kint, a témája nagyon sablonos (milliószámra vannak ilyen tiniblogon magyar és más nyelveken is), erre még nem lehet nézettséget alapozni.


Valaki betéved, beleolvas, látta az egészet, soha vissza nem jön. Akkor kezdj reklámozni, ha van olyan mennyiségű és minőségű tartalom, ami visszacsábítja az olvasót.

2012. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked nyilván tetszik, hisz te csináltad. Egyébként szerintem is unalmas, beleolvastam, mielőtt megírtam első hozzászólásom.
2012. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
folytattam az írást, vannak önkritikáim, de szerintem egész jó lett a fejezet amit írtam.
2012. dec. 20. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
őszintén 3 bejegyzésre volt időd 1 év alatt
2013. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Becixxx ***** válasza:
Ha nem fizetsz , vagy nem tolják a segged fölfelé, akkor bizony ez itt a legjobb reklám...
2015. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!