Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Hajógyári szigetre sok...

A Hajógyári szigetre sok drogos jár? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, h a Hajógyári(Coronita, Dokk stb...) kimondottan a drogosok szórakozóhelye?? Persze tudom, h minden bulin szoktak szívni az emberek, és vannak akik nem, de persze van kimondott drogos hely is. A Hajógyári az ilyen?? Mert én úgy hallottam. És azon belüli is melyik az a hely a legjobban. És amúgy árulni is szoktak ott???

2012. dec. 20. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Már nem... nem olvasol híreket?
2012. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam Hajógyáriról olvasni. Még nem is voltam. Csak azért jött a kérdés mert szilveszterkor oda akarok menni és gondoltam elötte tájékozódom. És bocsi h fárasztó de miért nem? A rendőrök razziáznak v csak szimplán nem járnak már oda drogosok?? Köszike. :)
2012. dec. 20. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

ugyan úgy mint idáig!.:D

ettől függetlenül legjobb.

lehet itt oltani a drogosokat, de patronba mindenki a barátod.;Đ

mi is szigetezünk szilveszterkor ;d

2012. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Anyád a barátod! :D

Igen a drogosoké meg a szar embereké.Coronitából Patron lett,az a legdrogosabb hely,de a többi is szar drogos hely.

Nézz inkább mást szilveszterre.

2012. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Lehet itt oltani bármelyik hajógyáris klubot messze a legjobbak. És mondhatjátok hogy drogos igen az de 100szor jobb mint egy kis csöves klub ahol mindenki be van rugva és nagyon nagy legénynek érzi magát.Mióta járok szigetre egyszer kötöttek belém. Szoval igy szidjátok hogy drogos.

Az alkohol is DROG amugy hozzáteszem

2013. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Hú de okos,vagy nem mondod hogy drog :D Majd jól kirabol,meg megkésel egy drogos,vagy valamelyik rokonodat,na akkor mond hogy drogos :D :D Drogosok a legprimitívebbek,piások közt is persze,de a drogosok szarabbak,meg menőbbnek hiszik magukat.Amúgy vidéken is drogoznak,nem csak részegek vannak ott.

Hajógyári a legszarabb még mindig,nem sok helyen lehettél,ha szted az a legjobb,vagy csak szimplán a ,,haverok" mondják meg,hogy mi a jó hely :D

2013. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
többször gyűlt meg a bajom piás p@cs@kel mert elhitték magukról h nagyon vagányak egy drogos pont leszar téged elvan a maga világában persze itt is vannak olyanok akik bekattannak tőle. De ebből nem lehet általánosítani.
2013. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!