Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem kíváncsi rám senki?

Miért nem kíváncsi rám senki?

Figyelt kérdés
19 éves, egyetemista lány vagyok. Szinte mindig úgy éreztem, hogy egyedül vagyok, barátnőim nem nagyon voltak. Van egy legjobb barátnőm, vele nagyon jól érzem magam, de ritkán találkozunk a suli miatt. Általános és középiskolában az a fajta voltam, aki mindenkivel jóban van, de úgy különösen sosem jártam össze senkivel sulin kívül, esetleg néha-néha. Mondták, hogy egyetemen ez meg fog változni, itt "buli az élet", majd lesz jobb is... de nem így történt. Vannak haverjaim, de nehéz összeegyeztetni velük valamilyen programot, bármit kitalálok, az illető éppen akkor nem ér rá. Mindig ez van, és ez kezd az idegeimre menni. Tudom, hogy valami gond van velem, de mi? Kedves, normális, mások szerint humoros vagyok, mégsem hajlandó senki együtt lógni velem, barátom már több éve nem is volt. Kezdek kicsit kétségbeesni... :(
2012. dec. 21. 21:09
 1/1 anonim válasza:

Ne aggódj csak idő kérdése.

A bulihoz: akkor buli ha fel tudsz oldodni, és lazán veszed.

Barátod van? Ha van, akkor semmi probléma, akkor nem kell túl ragoznod.

2012. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!