Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Keresek egy operettet, valaki...

Keresek egy operettet, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


fontos lenne, hogy megtaláljak egy operettet. A címe elvileg: Sybill. Nem tudom, hogy így írják e. Elméletileg orosz szerzője van. Tudom, hogy Jacobi Viktornak is van egy ilyen operettje, de elméletileg nem az az, amit keresek. Próbáltam már számtalan módon rátalálni, de nem sikerült, még csak utalást se találnom arra vonatkozólag, hogy létezne. Ha valakinek rémlik esetleg, akkor légyszi segítsetek, bármilyen támpont megfelel, úgy legalább kicsit könnyebb lenne a keresés. Köszönöm előre is!



2012. dec. 24. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Támpontot adni inkább Néked kellene. Mennyire biztos, hogy ez a címe? Mennyire biztos, hogy nem Jacobi? Bármi apróság a cselekményből, a szereplőkből?

Már csak kíváncsiságból is átböngésztem az orosz guglit, és ő sem ismeri operettben, csak Jacobit, pedig ha létezne, legalább valami apró nyomának illene lenni.

Hol láttad? Hol hallottál róla? Bármi, ami segíthet?

2012. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nos, elõször is köszönöm a válaszod. Nem biztos, hogy nem a Jacobi az, de sajnos Jacobi operettjét se találtam letölthetõ formában meg sehol. Igazság szerint nagymamámnak szerettem volna elvinni, õ említette, hogy nagyon szeretné meghallgatni. Annyira emlékszik, hogy Sybill a címe, s õ úgy emlékezett, hogy orosz zeneszerzõje van. Ez persze nem zárja ki, hogy rosszul emlékszik. Sajnos semmi többet nem tud, csak ennyit. Tudom, hogy ez nem sok.
2012. dec. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!