Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik dragonball filmekben...

Melyik dragonball filmekben van benne a jövőbeli trunks? és melyik az amiben hosszú a haja? Itt egy videó amiben fel-feltűnik ----> (Lejjebb)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=2C90xUEPivA

na itt a vidi amiben fel feltűnik a hosszúhalyú trunks ...... légyszi irjatok linket,filmcímet mindent :) mert én bezavarodtam,és nemtudom hogy melyikekben van benen a jövőbeli trunks, és hogy melyik az a film aminerk az elejében a jövőbneli gohan és trunks c18,és c17 ellen küzdenek,és gohan meghal.....mert ezt olvastam a wikipédián de nemtudom hogy mi a film címe és hol lehet megnézni.....aki segít annak nagyon köszönöm :))



#dreagon ball
2012. dec. 25. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te a Dragon Ball Z: The History of Trunks specialra (Special 02) gondolsz. Ezen a [link] linken leszedhetsz feliratot. Ami meg a videóban van az Dragon Ball Z: Bojack Unbound (Movie 09) movie. Megnézni a netten nem tudom pontosan, hogy hol lehet.
2012. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!