Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy rajzolok,...

Szerintetek hogy rajzolok, megéri folytatni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=SdgPAnq1hpo


Szerintetek megéri folytatnom? Mármint videózni a rajzolást,

illetve hogy lehetne népszerűbbé tenni a csatornámat?



2012. dec. 27. 23:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát....,nos,könnyű kritizálni más munkáját.Szerintem ketté kellene választanod a kérdést.1,én a helyedben addig amíg nem tökéletes a rajztudásom nem akarnék csatornát,mert bizony több sebből is vérzik a rajzod.Hangsúlyozom,nem szeretném lehurrogni a munkád.Ha elfogadsz egy-két tanácsot,jobb lesz a következő rajzod.Alapvető hiba,a rossz arány.A száj lent van,az orr rövid,az egész arc szimmetriája elcsúszott.A másik nagy "bibi",hogy erősen stilizált minden.A száj,a szemüveg,stb..stb.Nincs térben az egész,és ráadásul túl sok vonalat használsz.A tónusokkal játssz,ne a vonalakkal.A másik kérdésed,hogy megéri-e folytatni.Igen megéri.Tehetséges vagy,csak lépj vissza egy hatalmasat,és kezd az elején,a portré a vége.Tanuld meg az arányokat,a tónusok használatát,rajzolj tárgyakat,tanulmányozd az anatómiát.Van egy csomó törvényszerűség,ami segíthet.Pl:a szem a fej közepén helyezkedik el,két szem távolsága kb egy szemnyi stb..stb.Gyakorolj még nagyon sokat mielőtt publikálnád.Sok sikert,hajrá!!! :-)
2012. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte véleményed, ilyenekre számítottam amikből tanulok is, és megfogadom a tanácsod visszalépek egy nagyot hisz az ember 14 éves korában tanulékony:)


Köszönöm ment a zöld pacsi és várom mások véleményét is...

2012. dec. 28. 13:38
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy így gondolod.Valóban 14 évesen a határ a csillagos ég.100%,hogy egy-két év és vér profi leszel.Jómagam is egész tűrhetően maszatolom a grafitot,de 14 évesen a közeledben sem voltam.Még egyszer,sok sikert,és kitartást. :-)
2012. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, nagyon kedves voltál.

Természetesen ment a zöld pacsi.

2012. dec. 28. 17:41
 5/19 anonim ***** válasza:
simán tehetséges vagy. a hibákat elmondták már elöttem de 14 évesen én se voltam ezen a szinten.akkor kezdtem probálkozni a másolással.
2012. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a dicséretet jól esik...
2012. dec. 28. 17:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is tehetséges vagy, ha gyakorolsz még profi leszel!
2012. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
azt még megemlítem hogy soha nem jártam ilyen grafikára sima állt. járok a heti 1 rajzóra van...
2012. dec. 29. 12:44
 9/19 anonim válasza:

Nagyon jó :P

Elmehetsz fantomkép rajzolónak,de most komolyan vicc nélkül =)

2012. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért csinálom hogy lehet közhelyesen hangzik de azért hogy maradjon utánam valami, hogy örök legyek...


Épp ezért vezetem a csatornámat folyton teszem fel a videókat, és hogy ha valaki 1-2 év múlva visszanézi a videóimat akkor lássa a fejlődésem hogy jutottam el idáig...

2012. dec. 30. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!