Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A szüleim nem engednek el...

A szüleim nem engednek el nagyon sehova! LAssan szilveszter és elszeretnék menni egy házibuliba. Hogy beszéljem meg velük, mit mondjak hogy el engedjenek?

Figyelt kérdés
19f vagyok és nem nagyon engednek el a szüleim igy bulizni. Párszor el engedtek de sosem volt olyan hogy estétöl reggelig mivel mindig jöttek utánam, akárhol voltam. Óránként hivogatna ha elmegyek valahova stb... Hogy mondjam meg nekik hogy el szeretnék menni szilveszterkor egy házibulia. Eddig minden szilveszteremet otthon töltöttem.

2012. dec. 29. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag felnőtt vagy, ráadásul fiú, mirefel ez a nagy féltés? Fel nem fogom. Mondd meg nekik így, ahogy leírtad: El szeretnék menni szilveszterkor szórakozni, mert szükségem van barátokra, társaságra, kikapcsolódásra és már nem vagyok gyerek. Ha ezt nem értik meg, valami nagy baj lehet velük.
2012. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb mond meg! Kérdezd meg, mi az oka a nagy féltésnek, és meséld el, hogy a barátaid, osztálytársaid is mennek, nem fogsz alkoholt inni, cigizni, stb.
2012. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy nagyon nagyon szeretnél menni!
2012. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben.valahogy megbeszélem velük.
2012. dec. 29. 21:35
 5/6 anonim válasza:
19 évesen így féltenek?? Te jó ég :(( Sajnálom
2012. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, mondd meg hogy elmész, azt' kész!:) Nagykorú vagy, nem tilthatják meg, hogy elmenj bulizni!!
2012. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!