Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljunk meg részegen?

Mit csináljunk meg részegen?

Figyelt kérdés
Gondoltunk összeállítunk eg listát, h mit is csináljunk meg most szilveszterkor részegen, de kellenének még ötletek. Ha valakinek van nyugodtan ossza meg:)

2012. dec. 29. 23:08
 1/1 anonim válasza:

De nem is voltam annyira berúgva!!!

-Ezt komolyan mondod??! A földhöz vágtad a hörcsögömet és azt kiabáltad: “Pikachu téged választalak!”

-Azután bebújtál a szekrénybe és legalább egy órát azt kiabáltad, hogy az átjáró Narniába nem működik!

-Utána azt kiabáltad az autómra “OPTIMUS, tudom hogy te vagy az, transzformáld át magad!”

-És mikor hazafele tartottál, átöleltél egy hajléktalant és azt mondtad neki: “Dumbledore, te élsz?”


...és mindig is ki akartam próbálni hogy a WC-n lehúzva magamat, tényleg a mágiaügyi minisztériumba jutok e :D

2012. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!